[II Liga Śląska] Juniorzy z kolejną porażką

Utworzono: 11.05.2019

Juniorska drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie w swoim ostatnim domowym spotkaniu w sezonie 2018/2019 odniosła porażkę 0:3 (24:26, 22:25, 20:25) z drużyną GLKS Wilkowice. Młodzi siatkarze po pięciu meczach zajmują szóste miejsce w tabeli.

Mimo braku skupienia w pierwszych minutach meczu i regularnego popełniania prostych błędów udało nam się objąć prowadzenie w pierwszym secie i doprowadzić do piłki setowej, jednak w samej końcówce zabrakło nam chłodnej głowy, co poskutkowało przegraniem tej partii – powiedział po spotkaniu Jasiek Kubański, libero Aluron Virtu – Brak konsekwencji w odbiorze i bloku również nie ułatwiły nam tego spotkania. Zagrywka nie funkcjonowała tak jak powinna. Na pewno czujemy niesmak po tym meczu, wiemy że stać nas na więcej. Musimy wyciągnąć wnioski i rzetelnie pracować, co miejmy nadzieję zaowocuje sukcesami – zakończył Jasiek.

Podopieczni trenera Arkadiusza Pompki mają przed sobą jeszcze jedno, ostatnie spotkanie II Ligi Śląskiej. W niedzielę 12 maja o godzinie 11:00 zmierzą się w meczu wyjazdowym z liderem tabeli – drużyną UKS Jedynka Jaworzno.